De leerlingen uit de richtingen ‘Defensie en veiligheid’ en ‘Maatschappelijke Veiligheid’ van het GO! Atheneum Geraardsbergen gaven op 11 november het beste van zichzelf tijdens de herdenkingsplechtigheid van de stad Geraardsbergen voor de gesneuvelden van de Eerste en Tweede Wereldoorlog.

Chris Teirlinck, cursuscoördinator, legt uit: “De leerlingen van onze school waren prominent aanwezig tijdens deze plechtigheid. Ongeveer 65 leerlingen van onze splinternieuwe studierichting ‘Defensie en veiligheid’ marcheerden in kostuum mee in het eerbetoon en zij legden ook een krans af aan het oorlogsmonument. Het was hun eerste deelname en het was dan ook heel leuk dat ze de ‘poppies’ mochten afschieten, waardoor deze jongeren toch ook meteen veel verantwoordelijkheid kregen. Onze leerlingen van het Se-n-Se jaar ‘Maatschappelijke Veiligheid’  ondersteunden de rondgang van de lagereschoolkinderen. Een geslaagd evenement en een mooi eerbetoon waar wij met onze jarenlange vakexpertise graag aan meewerkten.”

Klik op de onderstaande foto om meer fotomateriaal te bekijken van deze boeiende 11 novemberviering.