De leerkrachten ‘Lichamelijke opvoeding’ bedanken Kamil Kowalczyk (5EW), Wout De Ryst (4EMT) en Mathias Van Gysegem (3ME) voor hun inzet tijdens het pingpongtoernooi waaraan onze school deelnam tijdens de ‘Sport-na-School’-competitievorm.

Sportleerkracht Robin Denayer kijkt tevreden terug naar deze plezante namiddag. “Kamil, Wout en Mathias zaten samen in een ploeg en vertegenwoordigden onze school tegen ploegen van andere Geraardsbergse scholen. Hun team werd uiteindelijk derde en kan terugkijken naar een opwindende en spannende namiddag vol wedstrijdplezier en gezonde lichaamsbeweging.”

Het GO! Atheneum Geraardsbergen neemt graag deel aan alle SNS-sportuitdagingen en benadrukt het belang van een gezond lichaam. Leerlingen die interesse tonen om deel te nemen aan een sportwedstrijd na school kunnen steeds contact opnemen met hun leerkrachten ‘Lichamelijke opvoeding’.