Bereikbaarheid

Waar bevindt onze school zich?

Raadpleeg hier onze grafische kaart via "Contact" > "Ligging"

Hoe kan je onze school bereiken?

Kom je te voet of per fiets?

Prima! Onze school is centraal gelegen.

Kom je met de bus?

Het Koninklijk Atheneum is gemakkelijk bereikbaar met de buslijnen komende vanuit Zottegem - Lierde - Oudenaarde - Parike - Brakel- Ninove - Herzele - Galmaarden - Edingen - Bever - Zandbergen - Aalst - Aspelare en Leerbeek.

Verschillende lijnbussen brengen je tot aan onze school. De halte "Station" ligt op 2 minuten van onze school.

Met een schoolabonnement doe je voordelen! Voor het abonnement zelf en allerlei vragen betreffende uurregelingen en haltes, kan je terecht bij de buschauffeurs. Telefonisch contact kan je opnemen met:

De Lijn: 09 210 93 16 of Tec: 065 38 88 11

Kom je met de trein?

Het station ligt op 1 minuut stappen van onze school.