De mooiste kostuums en de sierlijkste kleedjes werden uit de kast gehaald voor de ‘Prom night 2023’ in zaal De Doos in recreatiedomein De Gavers. De werkgroep 100-dagen/proclamatie had de sportzaal daar namelijk omgetoverd in een heerlijke feestzaal om na het 100-dagenevenement ook het einde van de secundaire schoolloopbaan te vieren met een leuk dansfeest.

Ongeveer 375 gasten zakten af naar de feestzaal en vierden met hun klasgenoten, vrienden, partners en leerkrachten/ personeelsleden van het GO! atheneum Geraardsbergen. De sfeer was uitbundig en er werd gestart met een optreden van oud-leerling Néhémie Katshiame, die het tot in de finale van ‘The Voice van Vlaanderen’ heeft geschopt. Daarna zorgde ook dj MDLA, ook een oud-leerling van onze school, voor de zwoelste deuntjes.

Om middernacht werden ook de KA-awards uitgedeeld. Heel wat leerlingen en leerkrachten gingen aan de haal met zo’n felbegeerde prijs nadat er een democratische stemming was gebeurd bij alle laatstejaarsleerlingen.

We kijken tevreden terug naar een heerlijke feestnacht en wensen de laatstejaarsleerlingen nog veel succes en plezier tijdens hun laatste maanden op onze school.

Uitslag KA-Awards:
Prom Queen:Xena De Ruyver 6ST
Prom King: Lennert Van der Stock 6EW
Most likely to be famous: Xaydée Van Sinaey 6TW
Best dressed: David Onyemba 6ET en Aaron Van Riet 6SE
Grappenmaker van het KA: Siebe Van der Elst 6EW
Meest artistieke leerling: Safiyah Tolentino 6BI
Beste nieuwkomer leerlingen: Heyke Vereecken 6LT
Beste nieuwkomer leerkrachten: Matthias Vandercasseyen
Mister safety: Luka De Mil 6DVA
Sportiefste leerling: Xaydée Van Sinaey 6TW
De eeuwige laatkomer: Lir Anckaert 6SE
Favoriet van de leerkracht: Yanis Amand 6SE
Iconisch duo leerkrachten: Stijn Moulaert en Debbie De Petter
Iconisch duo leerlingen: Ximen Dubois (6II) en Zion Stoelzaet (6EM)
Leukste leerkracht: Leentje Ockerman
Handyman van het KA: Maxime Bigarré 7EI
Handywoman van het KA: Sita De Ruysscher 7KZ

Door op de onderstaande foto te klikken kan je heel wat leuk fotomateriaal bekijken van de ‘Prom night 2023’.